Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Afghánistán - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Afghánistán. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Asie - Afghánistán

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Další mapy pro tuto kategorii právě připravujeme.


Varování: Návštěva této země může být v současné situaci nebezpečná. Konzultujte aktuální stav s oficiálními úřady a s dalšími zdroji informací.

Turistická mapa - Afghánistán

Tato bezplatná turistická mapa, na níž je Afghánistán, zobrazuje důležitá místa, kterými se Afghánistán vyznačuje. Jsou tu typicky zakresleny jak prvky krajiny, jako například lesy, hory nebo řeky, tak třeba hranice územních celků a důležitá města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané turistické zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené (podle dostupnosti např. nejlepší pláže, památky, výlety, zajímavosti). Afghánistán ovšem nabízí mnohem víc takových míst a my připravujeme další bezplatné mapy ke stažení, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Rozhodně doporučujeme navštívit mimo jiné tato zajímavá místa, která Afghánistán nabízí: Kábul je hlavním městem Afghánistánu a je to město, které má co nabídnout. Ale město bylo v průběhu posledních válek poškozeno. K dispozici jsou tu například Zahrady Babur (Bagh-e Babur) kolem hrobky prvního císaře Mughal, Letohrádek Bagh-e Bala, Darul Aman palác a mnoho dalšího. V ostatních částech země existuje mnoho zajímavostí s pěknými prvky islámské architektury a středověké atmosféry, ale i pěkná příroda. Některá místa jsou uvedeny na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Asi nejznámější jsou starověké buddhistické sochy v Bamijánu - ale velká část z nich byla zničena Talibanem. Přidejme i Band-e Amir Národní park se svými jezery.Toto jsou ovšem jen vybraná zajímavá místa, kterými láká Afghánistán. Existuje zde ale mnohem více zajímavostí, které můžete vidět třeba i mimo hlavní turistické trasy. Informace o některých z nich najdete zde na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Afghánistán: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Afghánistán - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Turistická mapa - Afghánistán

K čemu je dobrá tato mapa - Afghánistán

Mapa - Afghánistán - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Afghánistán dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Afghánistán, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2021 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí


Tweet