Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Kaspické moře - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Kaspické moře. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Kaspické moře

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Další mapy pro tuto kategorii právě připravujeme.


Turistická mapa - Kaspické moře

Tato bezplatná turistická mapa, na níž je Kaspické moře, zobrazuje důležitá místa, kterými se Kaspické moře vyznačuje. Jsou tu typicky zakresleny jak prvky krajiny, jako například lesy, hory nebo řeky, tak třeba hranice územních celků a důležitá města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané turistické zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené (podle dostupnosti např. nejlepší pláže, památky, výlety, zajímavosti). Kaspické moře ovšem nabízí mnohem víc takových míst a my připravujeme další bezplatné mapy ke stažení, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Rozhodně doporučujeme navštívit mimo jiné tato zajímavá místa, která Kaspické moře nabízí: Kaspické moře je největší jezero na světě, ale mnozí je považují za plnohodnotné moře. Nachází se v kotlině mezi Evropou a Asií. Kolem Kaspického moře jsou Kazachstán, Rusko, Ázerbájdžán, Írán a Turkmenistán. I když voda Kaspického moře je slaná, slanost je nižší než ve většině moří. Tam je i velmi zvláštní fauna a flóra, na mnoha místech po celém moři jsou místa, jež mají za sebou bohatou historii. Kaspické moře nabízí některé krásné pláže, které jsou populární například v Ázerbájdžánu a Íránu.Toto jsou ovšem jen vybraná zajímavá místa, kterými láká Kaspické moře. Existuje zde ale mnohem více zajímavostí, které můžete vidět třeba i mimo hlavní turistické trasy. Informace o některých z nich najdete zde na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Kaspické moře: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Kaspické moře - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Kaspické moře

K čemu je dobrá tato mapa - Kaspické moře

Mapa - Kaspické moře - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Kaspické moře dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Kaspické moře, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2021 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí


Tweet