Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Spojené štáty - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Spojené štáty. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Severná Amerika - Spojené štáty

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Turistická mapa - Alaska (USA), Turistická mapa - Kalifornia (USA), Turistická mapa - Florida (USA), Turistická mapa - Nevada (USA), Turistická mapa - Havaj, Turistická mapa - Oahu - Havaj


Turistická mapa - Spojené štáty

Táto bezplatná turistická mapa - Spojené štáty ukazuje dôležité miesta, ktorými sa Spojené štáty vyznačuje. Sú tam nielen prírodné miesta - hory, more alebo rieky, ale aj politické hranice a dôležitá mesta. Sú tu aj niektoré zvláštne značky pre vybrané zaujímavé miesta, ktoré by ste mali zvážiť pri plánovaní dovolenky (v závislosti od dostupnosti - napr. najlepšie pláže, pamiatky, trekking, atrakcie). V Spojené štáty existuje oveľa viac takých miest, samozrejme, a pripravujeme ďalšie mapy zdarma, ktoré poskytnú podrobnejšie informácie pre vaše cesty. Práve teraz doporučujeme navštíviť napríklad táto zaujímavá miesta, ktorými sa Spojené štáty chváli: Spojené štáty americké je obrovská krajina s mnohými miestami pre turistov. Menujme aspoň niektoré z nich: New York, San Francisco, tropická Florida s mnohými piesočnými plážami a zábavnými parkami, Rocky Mountains, Las Vegas, Los Angeles s Hollywoodom, Aljaška a Havajské ostrovy s plážami a živými sopkami. Je to všetko? Samozrejme, že nie! Existuje veľa prírodných parkov - Yellowstonský park, Yosemitský národný park, národný park Veľké dymové hory, slávna miesta, ako je Grand Canyon, Niagarské vodopády a Mount Rushmore, mnoho jazier, lesy, hory a púšte. Pri ceste do USA je dobrý nápad zvoliť len jednu časť krajiny na návštevu a potom sa vrátiť - viackrát - navštevovať stále viac a viac miest.Toto sú iba vybrané zaujímavé miesta v lokácii Spojené štáty. Existuje oveľa viac pamiatok a vecí, ktoré sa oplatí vidieť, napríklad aj mimo hlavných turistických trás. Niektoré ďalšie informácie nájdete na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Spojené štáty: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Spojené štáty do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Turistická mapa - Spojené štáty

Pre čo je to mapa - Spojené štáty dobrá

Táto mapa - Spojené štáty zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Spojené štáty je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Spojené štáty, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2021 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia


Tweet