Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Ameryka Centralna - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Ameryka Centralna tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Ameryka Centralna

Mapa fizyczna - Ameryka Centralna

Ta darmowa mapa fizyczna - Ameryka Centralna pokazuje cechy geografii, którym charakteryzuje się Ameryka Centralna. Ale to nie tylko góry, morza lub rzeki, ale za granicami kraju i niektóre miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych ciekawych naturalnych miejsc, które można rozważyć, gdy planuje się wakacje. W Ameryka Centralna jest znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji na wakacje. Teraz proponujemy, na przykład, aby odwiedzić te piękne naturalne miejsca, którymi charakteryzuje się Ameryka Centralna: Zobacz piękne wyspy i wspaniałe plaże, tropikalne Ameryki Środkowej rafą, Chmura lasów, uśpione wulkany aktywne i, jeziora wulkaniczne, Parki Narodowe naturalne. Pomyśl o zwiedzanie jaskiń Lanquin w dzielnicy Alta Verapaz Gwatemali, góry w Parku Narodowym Chirripo w Kostaryce.Są to tylko wybrane naturalnych cudów, którymi charakteryzuje się Ameryka Centralna. Istnieje wiele innych kulturalnych atrakcji i rzeczy, które można zobaczyć - na przykład z dala od głównych szlaków turystycznych. Niektóre z nich można zobaczyć tutaj, na innych mapach.

>>> Jak korzystać z mapy - Ameryka Centralna: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Ameryka Centralna do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa fizyczna - Ameryka Centralna

Na co to jest mapa - Ameryka Centralna

Ta mapa - Ameryka Centralna jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Ameryka Centralna jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Ameryka Centralna, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2023 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności


Tweet