Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Austrálie & Oceánie - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Austrálie & Oceánie. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Austrálie & Oceánie

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Fyzická mapa - Austrálie & Oceánie


Politická mapa - Austrálie & Oceánie

Tato bezplatná politická mapa, na níž je k vidění Austrálie & Oceánie, zobrazuje především hranice států a případně oblastí, významná města a další vybrané údaje, kterými se Austrálie & Oceánie vyznačuje. Politická mapa vám pomůže zorientovat se v této části světa a vybrat si kulturní nebo architektonické zajímavosti, jejichž návštěvou můžete zpestřit svou cestu sem. Dodejme, že Austrálie & Oceánie bezesporu nabízí mnohem více zajímavých míst a my pro vás stále připravujeme další bezplatné mapy, které vám dodají podrobnější informace - například pro plánování vaší dovolené. A jaká vybraná krásná místa Austrálie & Oceánie nabízí? Tady jsou: Existuje mnoho zajímavých míst k návštěvě v obrovských rozlohách Tichého oceánu. Začněme s Austrálií - se Sydney, největším městem, pak je tu hlavní město Canberra, horský stát Tasmánie s mnoha historickými památkami, ale i hornická společenství na západě Austrálie. Přidejme Nový Zéland, Cookovy ostrovy, Hawaii, Niue, Papuu Novou Guineu, Fidži, Palau... Je dobré vědět, že tato část světa je rozdělena do více oblastí - kromě zmíněných to je Polynésie, Melanésie a Mikronésie. I tam je spousta věcí k vidění, dotýkání se a ochutnávání.Toto jsou ovšem jen vybrané kulturní a architektonické krásy, kterými láká Austrálie & Oceánie. Když sem ale pojedete, zjistíte, že se zde nachází také množství přírodních krás, které stojí za vidění. A za zažití na vlastní kůži. Mnohé z nich najdete zde na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Austrálie & Oceánie: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Austrálie & Oceánie - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Politická mapa - Austrálie & Oceánie

K čemu je dobrá tato mapa - Austrálie & Oceánie

Mapa - Austrálie & Oceánie - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Austrálie & Oceánie dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Austrálie & Oceánie, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí