Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Japonia - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Japonia tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Azja - Japonia

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Przygotowujemy się więcej map dla tej kategorii.


Mapa turystyczna - Japonia

Ta darmowa mapa turystyczna - Japonia pokazuje ważne miejsca, którymi charakteryzuje się Japonia. Są to nie tylko naturalne miejsca - góry, morza lub rzeki, ale też granice polityczne i ważne miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych interesujących miejsc, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich wakacji (w miarę możliwości - np. najlepsze plaże, zabytki, trekking, atrakcje). Japonia ma znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji dla Twojej podróży. Teraz proponujemy na przykład te interesujące miejsca, którymi charakteryzuje się Japonia: Japonia znajduje się na archipelagu na Morzu Japońskim i oferuje bardzo różnorodne doświadczenia. wyspa Hokkaido na północy jest stosunkowo chłodne, Kyushu w południowej jest dość ciepło. I jest tam również subtropikalnych południowej łańcucha wyspa, gdzie wszystko jest zupełnie odmienny od reszty Japonii - kuchni, kultury, obyczajów. I co dokładnie widać? Na przykład, wiele zamków, takich jak Castle Uwajima, Kochi Zamek Hikone Zamek i Zamek Hirosaki wielu duchowych miejsc i ogrodów, pomniki II wojny światowej - Hiroszima, Nagasaki i Okinawie, a nawet na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO poświęcony rewolucji przemysłowej. Tokio jest stolicą Japonii, która jest najbardziej zaludnionym obszarem miejskim w świecie żywe i fascynujące. Spójrz na Pałacu Cesarskiego, drapacze chmur, wskazane jest, aby odwiedzić kilka sklepów i restauracji, mnóstwo parków i muzeów, Tokyo Sky Tree Rainbow Bridge ... I można nawet spróbować Tokyo Disneyland i Tokio DisneySea. I powinniśmy przynajmniej imię i Osaka, trzecie co do wielkości miasto w Japonii, słynny zamek, Muzeum Historii i Świątynia Shitennoji.Te miejsca są tylko przykłady. Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych i miejsc wartych uwagi, którymi charakteryzuje się Japonia, np off głównych szlaków turystycznych. Możesz znaleźć więcej informacji na temat innych map tutaj.

>>> Jak korzystać z mapy - Japonia: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Japonia do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa turystyczna - Japonia

Na co to jest mapa - Japonia

Ta mapa - Japonia jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Japonia jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Japonia, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności