Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Jihoafrická republika - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Jihoafrická republika. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Afrika - Jihoafrická republika

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Další mapy pro tuto kategorii právě připravujeme.


Turistická mapa - Jihoafrická republika

Tato bezplatná turistická mapa, na níž je Jihoafrická republika, zobrazuje důležitá místa, kterými se Jihoafrická republika vyznačuje. Jsou tu typicky zakresleny jak prvky krajiny, jako například lesy, hory nebo řeky, tak třeba hranice územních celků a důležitá města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané turistické zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené (podle dostupnosti např. nejlepší pláže, památky, výlety, zajímavosti). Jihoafrická republika ovšem nabízí mnohem víc takových míst a my připravujeme další bezplatné mapy ke stažení, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Rozhodně doporučujeme navštívit mimo jiné tato zajímavá místa, která Jihoafrická republika nabízí: Pretoria je správním městem Jižní Afriky s Union Buildings a nedaleké přírodní rezervace Wonderboom. Kapské Město je legislativní kapitál a sídlo Parlamentu. Tam můžete vidět Pevnost Dobré naděje, která je nejstarší v Jihoafrické republice stavba, některá muzea a galerie, akvária a nedaleký ostrov Robben, který je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Durban je oblíbenou pobřežní prázdninovou destinací, Johannesburg je ekonomickým centrem Jihoafrické republiky, Port Elizabeth je dobrým výchozím bodem při přechodu do národního parku Addo Elephant. Příroda je prostě úžasné v Jižní Africe. Národní park Kruger je oblíbenou turistickou destinací, Kgalagadi přeshraniční Park se nachází v poušti Kalahari, pak tam jsou Hluhluwe-Umfolozi Park, Národní park Addo Elephant, Národní park Marakele, Národní park Pilanesberg. Pokud máte rádi historii pak jít ke kolébce lidstva poblíž Johannesburgu, pak je tu Ukhahlamba Drakensberg Park s krásnou krajinu a Vredefort Dome, zbytky meteoritu impaktní kráter.Toto jsou ovšem jen vybraná zajímavá místa, kterými láká Jihoafrická republika. Existuje zde ale mnohem více zajímavostí, které můžete vidět třeba i mimo hlavní turistické trasy. Informace o některých z nich najdete zde na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Jihoafrická republika: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Jihoafrická republika - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Turistická mapa - Jihoafrická republika

K čemu je dobrá tato mapa - Jihoafrická republika

Mapa - Jihoafrická republika - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Jihoafrická republika dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Jihoafrická republika, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2023 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí


Tweet