Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Liban - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Liban tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Azja - Liban

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Przygotowujemy się więcej map dla tej kategorii.


Ostrzeżenie: Odwiedzenie tego kraju może być niebezpieczne w współczesnej sytuacji. Należy skonsultować się aktualny stan z organami urzędowymi i innymi źródłami informacji.

Mapa turystyczna - Liban

Ta darmowa mapa turystyczna - Liban pokazuje ważne miejsca, którymi charakteryzuje się Liban. Są to nie tylko naturalne miejsca - góry, morza lub rzeki, ale też granice polityczne i ważne miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych interesujących miejsc, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich wakacji (w miarę możliwości - np. najlepsze plaże, zabytki, trekking, atrakcje). Liban ma znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji dla Twojej podróży. Teraz proponujemy na przykład te interesujące miejsca, którymi charakteryzuje się Liban: Bejrut (Bayrut), stolicy Libanu i przyjemna dzielnica nabrzeża i wiele zabytków. Znani są miejsca takie jak Pigeon Rocks, Jeita Grotto i Nejmeh Square (Place de l'Etoile), istnieje wiele parków, muzeów i galerii. Ale Lebanon ma więcej do zaoferowania: wspaniałe plaże, wspaniałe góry i naturalnej scenerii. Niektóre przykłady? Spróbuj Grota Jeita i Qadisha Valley. I nie powinniśmy zapominać Al Bass archeologiczne stanowisko archeologiczne z Tyru (UNESCO) z ogromnej nekropolii interesującym łukiem i dużej rzymskiej areny. A mówiąc o rzymskich ruin, dodać świątyń rzymskich w Baalbek. Miasto Byblos (UNESCO), średniowiecznego zamku i rzymskiego amfiteatru.Te miejsca są tylko przykłady. Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych i miejsc wartych uwagi, którymi charakteryzuje się Liban, np off głównych szlaków turystycznych. Możesz znaleźć więcej informacji na temat innych map tutaj.

>>> Jak korzystać z mapy - Liban: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Liban do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa turystyczna - Liban

Na co to jest mapa - Liban

Ta mapa - Liban jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Liban jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Liban, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności