Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Praga - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Praga tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Europa - Czechy - Praga

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Praga - mapa lotniska


Śródmieście mapa - Praga

Ta darmowa mapa centrum - Praga pokazuje ulice i bloki domów i innych wybranych miejscach - w parkach, na powierzchni wody (rzeki, jeziora, etc.), które są interesujące. Ta mapa centrum miasta pomoże, podczas wizyty w najlepsze ciekawe tutaj. Ta mapa pomoże, aby zobaczyć najważniejsze zabytki. Wiemy, że Praga oferuje znacznie więcej miejsca warte odwiedzenia - a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które pomogą Ci, podczas wizyty w tej części świata. A co najciekawsze miejsca Praga oferuje? Oto nasz wybór: Praga jest stolicą i największym miastem w Republice Czeskiej - i to jest dosłownie klejnot Europie. Istnieje wiele miejsc, które trzeba zobaczyć. Zacznijmy od Zamku Praskiego, który wznosi się nad Mala Strana i oferuje wspaniałe widoki na całej Pradze. Lesser Town oferuje piękne uliczki, kościoły i słynna Ściana Lennona. Po drugiej stronie rzeki - z dobrze znanego Mostu Karola - jest Stare Miasto z Rynku Starego Miasta - ze słynnego Starego ratusza i zegar astronomiczny (Orloj), wiele starych kościołów i innych budowli. Josefov jest historycznym getto żydowskie: Oto Stary nowa synagoga i Stary Cmentarz Żydowski, który jest prawdopodobnie najstarszą w Europie. Sercem miasta jest Plac Wacława, prostokątny rynek z Muzeum Narodowego, z wielu sklepów i restauracji.Te atrakcje są po prostu najlepsze przykłady. Gdy idziesz a twoim celem jest Praga, znajdziesz, że jest dobrze wiedzieć znacznie więcej na temat tego miasta i odwiedzić nie tylko centrum, ale również kilka innych wewnątrz granic miasta i wokół miasta. Kilka dodatkowych informacji o nim można znaleźć na naszych innych map.

>>> Jak korzystać z mapy - Praga: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Praga do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Śródmieście mapa - Praga

Na co to jest mapa - Praga

Ta mapa - Praga jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Praga jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Praga, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności