Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Rio de Janeiro - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Rio de Janeiro. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Južná Amerika - Brazília - Rio de Janeiro

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Mapa centra Rio de Janeiro


Rio de Janeiro - mapa letiska

To je mapa letiska v meste Rio de Janeiro. A tam nie je len letisko. Na mape môžete vidieť umiestnenie letiska v meste Rio de Janeiro. A značky pre dopravu, ktorú môžete použiť a dostať sa von z letiska. A rovnaké služby môžete použiť na cestovanie na letisko. Na tejto mape letiska nájdete základné body na letisku, takže vďaka nim môžete ľahko lietať lietať do mesta Rio de Janeiro. Či toto mesto je váš konečný cieľ, alebo prestupujete na nadväzujúci let. Medzinárodné letisko Galeao sa nachádza v severovýchodnej časti Mesta Rio de Janeiro. Nachádza sa na ostrove, približne 15 km od centra mesta. Existujú dva hlavné druhy dopravy k dispozícii z letiska - autobusy a taxi. Mapa ukazuje, kde je Rio Galeao medzinárodné letisko, môžete tu vidieť mapu letiska. K dispozícii sú dva terminály, mnoho parkovísk, mnoho služieb v oblasti letiskových budov. Rio Galeao medzinárodné letisko je celkom moderné letisko. Tu na mape môžete získať predstavu o tom, čo sa tam nachádza kde.Majte dobrý let do mesta Rio de Janeiro!

>>> Ako používať túto mapu - Rio de Janeiro: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Rio de Janeiro do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Rio de Janeiro - mapa letiska

Pre čo je to mapa - Rio de Janeiro dobrá

Táto mapa - Rio de Janeiro zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Rio de Janeiro je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Rio de Janeiro, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia