Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Rio de Janeiro - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Rio de Janeiro. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Jižní Amerika - Brazílie - Rio de Janeiro

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Rio de Janeiro - mapa centra


Rio de Janeiro - mapa olympiáda

Tato mapa je určena speciálně pro olympijské hry ve městě Rio de Janeiro. Najdete tu značky pro vybraná sportoviště a jejich umístění na mapě. Ať už jste sportovní fanoušci, nebo vás olympiáda zajímá jen jako zajímavost, tato mapa vám pomůže se zorientovat. Existuje mnoho míst v Rio de Janeiru spojených s olympijskými hrami v roce 2016 v Brazílii. Sportoviště se nacházejí především na západě - severu a jihu a na východní straně Ria. Někde mezi nimi je Olympijský stadion pro olympiádu v roce 2016 v Brazílii, Riu de Janeiro. Za zmínku stojí Olympic Shooting Centre, Deodoro Aquatics Centre, Whitewater stadion, Olympic BMX, Olympic Hockey Centre a středisko pro horská kola na severo-západě, Olympijské Golfové hřiště, Olympic Tennis Centre, Future Arena, Rio Olympic Velodrome a Maria Lenk Aquatics Centre na jiho-západě, Olympijský Stadion - Estádio Nilton Santos a Maracanã v blízkosti centra, Sambodromo, Marina da Glória, Lagoa Stadium, Fort Copacabana a arena pro plážový volejbal v centru Copacabana.Šťastnou cestu za zajímavostmi olympijských her ve městě Rio de Janeiro!

>>> Jak používat mapu - Rio de Janeiro: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Rio de Janeiro - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Rio de Janeiro - mapa olympiáda

K čemu je dobrá tato mapa - Rio de Janeiro

Mapa - Rio de Janeiro - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Rio de Janeiro dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Rio de Janeiro, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí