Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Střední Amerika - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Střední Amerika. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Střední Amerika

Fyzická mapa - Střední Amerika

Tato bezplatná fyzická mapa, na níž je Střední Amerika, zobrazuje vybrané geografické prvky, kterými se Střední Amerika vyznačuje. Jsou tu ovšem zakresleny nejen hory, moře nebo řeky, ale také hranice zemí a vybraná města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané přírodní zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené. Střední Amerika samozřejmě nabízí mnohem víc takových zajímavých míst a my pracujeme na dalších bezplatných mapách, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Právě teď doporučujeme navštívit třeba tato krásná přírodní místa, která Střední Amerika nabízí: Spatřete krásné ostrovy a úžasné tropické pláže, Středoamerický bariérový útes, mlžné lesy, aktivní i spící sopky, sopečné jezera, národní přírodní parky... Přemýšlejte o návštěvě jeskyně Lanquin v Alta Verapaz distriktu Guatemaly nebo hor v národním parku Chirripo v Kostarice.Toto jsou ovšem jen vybrané přírodní divy, kterými láká Střední Amerika. Existuje zde ale mnohem více kulturních památek a také věci, které můžete vidět mimo hlavní turistické trasy. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Střední Amerika: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Střední Amerika - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Střední Amerika

K čemu je dobrá tato mapa - Střední Amerika

Mapa - Střední Amerika - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Střední Amerika dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Střední Amerika, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí