Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Svet - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Svet. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Svet

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Fyzická mapa - Svet


Politická mapa - Svet

Táto bezplatná politická mapa, na ktorej je Svet, zobrazuje predovšetkým hranice a niektoré politické oblasti, hlavné mestá a ďalšie vybrané údaje, ktorými sa Svet vyznačuje. Politická mapa by vám mala pomôcť nájsť si cestu cez túto časť sveta a zvoliť všetky kultúrne a architektonické pamiatky, ktoré pre vás budú zaujímavé. Dodajme, že Svet samozrejme ponúka aj mnoho ďalších zaujímavých miest, a budeme sa snažiť pripraviť viac bezplatných mapy, ktoré vám poskytnú podrobnejšie informácie o nich – a ktoré vám pomôžu naplánovať si dovolenku. A aké krásne miesta Svet ponúka? Tu je len niekoľko príkladov: História a kultúra nášho sveta sú jednoducho úžasné. Páči sa vám naša dejiny? Máte radi modernú architektúru? Máte radi kultúru? Môžete mať to všetko! Pozrite sa na všetky nádherné mestá ako Paríž, Rím, Londýn, Praha, Viedeň, Barcelona, ​​Sydney, Bangkok, Marrakech, New York, San Francisco atd. Navštívte všetky historické pamiatky, ako je Veľký čínsky múr, Tikal v Guatemale, Machu Picchu v Peru, Pyramídy v Gíze v Egypte, rímske pamiatky v Stredomorí, ochutnajte mnoho rôznych kuchýň v Európe, Strednej Amerike, Ázii. Existuje mnoho zázrakov k objavovaniu!To sú však len vybrané kultúrne a architektonické krásy, ktorými sa Svet chlubí. Ak sa rozhodnete tam ísť, zistíte, že existuje mnoho prírodných krás, ktoré tiež stojí za to vidieť. A prežiť je z prvej ruky. Mnohé z nich možno nájsť tu na ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Svet: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Svet do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Politická mapa - Svet

Pre čo je to mapa - Svet dobrá

Táto mapa - Svet zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Svet je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Svet, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia