Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Ameryka Południowa - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Ameryka Południowa tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Ameryka Południowa

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Mapa fizyczna - Ameryka Południowa


Polityczna mapa - Ameryka Południowa

Ta darmowa mapa polityczna - Ameryka Południowa pokazuje przede wszystkim granice i kilka obszarów politycznych, dużych miast i innych wybranych danych, którymi charakteryzuje się Ameryka Południowa. Polityczna mapa powinna pomóc znaleźć drogę przez tej części świata - i wybrać wszystkie kulturowe i architektoniczne atrakcje, które uczynią Państwa pobyt tutaj ciekawe. Dodajmy, że Ameryka Południowa oferuje wiele więcej interesujących miejsc - i przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które dają bardziej szczegółowych informacji o tych miejscach - które pomogą Ci zaplanować wakacje. A co piękne miejsca, którymi charakteryzuje się Ameryka Południowa? Oto tylko kilka przykładów: Ameryka Południowa jest pełna kontrastów: Pomiędzy nowym i starym, między bogatymi i biednymi. Spójrz na tych wszystkich znanych miastach: w Buenos Aires w Argentynie, w mieście tanga i bogate życie kulturalne, Rio de Janeiro w Brazylii, w mieście karnawału, Santiago de Chile z wielu muzeów, teatrów, restauracji i innych rozrywek. I tu jest Peru, historyczna Heartland słynnego imperium Inków z miejsc takich jak Machu Picchu i linii - Nazca. Miejsca historyczne, tętniące życiem miasta, kolonialna atmosfera, dobre jedzenie - to jest Ameryka Południowa.Są to tylko wybrane piękno kultury i architektury, którymi charakteryzuje się Ameryka Południowa. Ale jeśli zdecydujesz się tam znajdziesz, że istnieje wiele naturalne piękno, które warto zobaczyć także. I należy je przeżyć na własnej skórze. Wiele z nich można zobaczyć tutaj, na innych mapach.

>>> Jak korzystać z mapy - Ameryka Południowa: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Ameryka Południowa do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Polityczna mapa - Ameryka Południowa

Na co to jest mapa - Ameryka Południowa

Ta mapa - Ameryka Południowa jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Ameryka Południowa jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Ameryka Południowa, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności