Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Polska - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Polska tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Europa - Polska

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Przygotowujemy się więcej map dla tej kategorii.


Mapa turystyczna - Polska

Ta darmowa mapa turystyczna - Polska pokazuje ważne miejsca, którymi charakteryzuje się Polska. Są to nie tylko naturalne miejsca - góry, morza lub rzeki, ale też granice polityczne i ważne miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych interesujących miejsc, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich wakacji (w miarę możliwości - np. najlepsze plaże, zabytki, trekking, atrakcje). Polska ma znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji dla Twojej podróży. Teraz proponujemy na przykład te interesujące miejsca, którymi charakteryzuje się Polska: Warszawa jest stolicą Polski. Stare miasto zostało niemal całkowicie zniszczone w czasie II wojny światowej, a następnie odbudowane w nowym stylu. Gdańsk jest stary i bardzo piękne miasto, również odbudowany po II wojnie światowej. Kraków jest historycznym miastem z wielu starych kościołów, istnieje szereg zabytków, pubów i galerii. Jego centrum jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Ljubljana posiada dobrze zachowane stare miasto. Poznań jest drugim co do wielkości miejsce pochówku polskich królów z pięknej architektury ze wszystkich epok. Szczecin ma duży port, wiele zabytków, parków i muzeów. Wrocław (Wrocław) to historyczne miasto położone na wyspach - z wieloma mostami. Dodajmy znany klasztor nazistowski obóz koncentracyjny Auschwitz Kalwaria Zebrzydowska, Białowieski Park Narodowy, Park Narodowy Bory Tucholskie Park Narodowy i Śnieżka Karkonoski, Słowiński Park Narodowy, Park Narodowy Wielkopolski i Wielkopolskie Jezioro, Zamek w Malborku.Te miejsca są tylko przykłady. Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych i miejsc wartych uwagi, którymi charakteryzuje się Polska, np off głównych szlaków turystycznych. Możesz znaleźć więcej informacji na temat innych map tutaj.

>>> Jak korzystać z mapy - Polska: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Polska do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa turystyczna - Polska

Na co to jest mapa - Polska

Ta mapa - Polska jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Polska jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Polska, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności