Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Wielka Brytania - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Wielka Brytania tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Europa - Wielka Brytania

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Przygotowujemy się więcej map dla tej kategorii.


Mapa turystyczna - Wielka Brytania

Ta darmowa mapa turystyczna - Wielka Brytania pokazuje ważne miejsca, którymi charakteryzuje się Wielka Brytania. Są to nie tylko naturalne miejsca - góry, morza lub rzeki, ale też granice polityczne i ważne miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych interesujących miejsc, które należy wziąć pod uwagę przy planowaniu swoich wakacji (w miarę możliwości - np. najlepsze plaże, zabytki, trekking, atrakcje). Wielka Brytania ma znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji dla Twojej podróży. Teraz proponujemy na przykład te interesujące miejsca, którymi charakteryzuje się Wielka Brytania: Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii z żywym handlu i kultury, bogatej historii, istnieje wiele pubów i restauracji, wiele muzeów - to po prostu świetne miejsce do pracy, żyć i się rozejrzeć. Birmingham jest miastem przemysłowym z dobrych sklepów, Bristol to historyczne miasto słynie z unikalnej architekturze, Cardiff oferuje mieszankę starych i nowoczesnej architektury, Edynburg ma wiele zabytków i oferuje wiele kultur, Liverpool jest bardzo tętniące życiem miasto, znane z nocnego życia i historii muzyki. Dodajmy Mur Hadriana, Park Narodowy Lake District, jeziora Loch Ness, Peak District, Park Narodowy Snowdonia i Stonehenge, znany neolitu powstawania kamieni.Te miejsca są tylko przykłady. Istnieje wiele innych atrakcji turystycznych i miejsc wartych uwagi, którymi charakteryzuje się Wielka Brytania, np off głównych szlaków turystycznych. Możesz znaleźć więcej informacji na temat innych map tutaj.

>>> Jak korzystać z mapy - Wielka Brytania: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Wielka Brytania do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa turystyczna - Wielka Brytania

Na co to jest mapa - Wielka Brytania

Ta mapa - Wielka Brytania jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Wielka Brytania jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Wielka Brytania, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności