Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Austrália & Oceánia - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Austrália & Oceánia. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Austrália & Oceánia

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Politická mapa - Austrália & Oceánia
Turistická mapa - Austrália, Turistická mapa - Fidži, Turistická mapa - Nová Kaledónia, Turistická mapa - Nový Zéland


Fyzická mapa - Austrália & Oceánia

Táto bezplatná fyzikálna mapa Austrália & Oceánia ukazuje geografické znaky, krorými sa Austrália & Oceánia vyznačuje. Ale sú tu nielen hory, more alebo rieky, ale aj hranice krajín a niektoré mestá. Tam sú tu niektoré zvláštne značky pre vybrané zaujímavé prírodné miesta, ktoré môžete zvážiť pri plánovaní dovolenky. V Austrália & Oceánia existuje oveľa viac takých miest, samozrejme, a my pracujeme na viac bezplatných mapách, ktoré vám môžu poskytnúť podrobnejšie informácie pre vašu dovolenku. Práve teraz doporučujeme navštíviť napríklad tieto krásne prírodné miesta Austrália & Oceánia: Nádherné tropické pobrežie a Veľký bariérový útes, červene púšte okolo Uluru a Alice Springs, Modré hory - a to sú len niektoré vybrané miesta Austrálie. Pridajte zelené kopce a lesy Nového Zélandu, tropické pláže a flóru - Cookove ostrovy, Havaj, Samoa, Šalamúnove ostrovy, Tonga, Tuvalu - a máte dobrú časť celého obrazu s raja.A to sú iba vybrané prírodné krásy, ktorými sa Austrália & Oceánia vyznačuje. Existuje oveľa viac kultúrnych pamiatok a veci, ktoré môžete vidieť mimo hlavných turistických trás. Niektoré z nich si môžete prezrieť na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Austrália & Oceánia: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Austrália & Oceánia do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Fyzická mapa - Austrália & Oceánia

Pre čo je to mapa - Austrália & Oceánia dobrá

Táto mapa - Austrália & Oceánia zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Austrália & Oceánia je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Austrália & Oceánia, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia