Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Afrika - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Afrika. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Afrika

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Politická mapa - Afrika
Turistická mapa - Botswana, Turistická mapa - Egypt, Turistická mapa - Etiópia, Turistická mapa - Keňa, Turistická mapa - Madagaskar, Turistická mapa - Maroko, Turistická mapa - Namíbia, Turistická mapa - Senegal, Turistická mapa - Južná Afrika, Turistická mapa - Tanzánia, Turistická mapa - Tunisko, Turistická mapa - Zimbabwe


Fyzická mapa - Afrika

Táto bezplatná fyzikálna mapa Afrika ukazuje geografické znaky, krorými sa Afrika vyznačuje. Ale sú tu nielen hory, more alebo rieky, ale aj hranice krajín a niektoré mestá. Tam sú tu niektoré zvláštne značky pre vybrané zaujímavé prírodné miesta, ktoré môžete zvážiť pri plánovaní dovolenky. V Afrika existuje oveľa viac takých miest, samozrejme, a my pracujeme na viac bezplatných mapách, ktoré vám môžu poskytnúť podrobnejšie informácie pre vašu dovolenku. Práve teraz doporučujeme navštíviť napríklad tieto krásne prírodné miesta Afrika: Púšte a savany, tropické pobreží, vysoké hory a džungle - druhá najväčší na svete; pridajme Kongo - dažďový prales v Kongu, safari s mnohými divokými zvieratami, južne roviny, kolísku ľudstva - to je Afrika. Pridajte mnohých tropických ostrovov, krásne pláže a bohatú vegetáciu a máte základný zoznam dôvodov k návšteve tohto nádherného kontinentu.A to sú iba vybrané prírodné krásy, ktorými sa Afrika vyznačuje. Existuje oveľa viac kultúrnych pamiatok a veci, ktoré môžete vidieť mimo hlavných turistických trás. Niektoré z nich si môžete prezrieť na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Afrika: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Afrika do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Fyzická mapa - Afrika

Pre čo je to mapa - Afrika dobrá

Táto mapa - Afrika zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Afrika je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Afrika, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia