Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Afrika - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Afrika. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Afrika

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Politická mapa - Afrika
Turistická mapa - Botswana, Turistická mapa - Egypt, Turistická mapa - Etiopie, Turistická mapa - Keňa, Turistická mapa - Madagaskar, Turistická mapa - Maroko, Turistická mapa - Namibie, Turistická mapa - Senegal, Turistická mapa - Jihoafrická republika, Turistická mapa - Tanzanie, Turistická mapa - Tunisko, Turistická mapa - Zimbabwe


Fyzická mapa - Afrika

Tato bezplatná fyzická mapa, na níž je Afrika, zobrazuje vybrané geografické prvky, kterými se Afrika vyznačuje. Jsou tu ovšem zakresleny nejen hory, moře nebo řeky, ale také hranice zemí a vybraná města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané přírodní zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené. Afrika samozřejmě nabízí mnohem víc takových zajímavých míst a my pracujeme na dalších bezplatných mapách, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Právě teď doporučujeme navštívit třeba tato krásná přírodní místa, která Afrika nabízí: Pouště a savany, tropické pobřeží, vysoké hory a džungle, druhá největší na světě, přidejte Konžský deštný prales, safari s mnoha divokými zvířaty a jižní pláně, které jsou kolébkou lidstva - to je Afrika. Přidejte mnoho tropických ostrovů, krásné pláže a bohatou vegetací a máte základní seznam důvodů k návštěvě tohoto nádherného kontinentu.Toto jsou ovšem jen vybrané přírodní divy, kterými láká Afrika. Existuje zde ale mnohem více kulturních památek a také věci, které můžete vidět mimo hlavní turistické trasy. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Afrika: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Afrika - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Afrika

K čemu je dobrá tato mapa - Afrika

Mapa - Afrika - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Afrika dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Afrika, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí