Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Jižní Amerika - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Jižní Amerika. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Jižní Amerika

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Politická mapa - Jižní Amerika
Turistická mapa - Argentina, Turistická mapa - Bolívie, Turistická mapa - Brazílie, Turistická mapa - Chile, Turistická mapa - Kolumbie, Turistická mapa - Ekvádor, Turistická mapa - Francouzská Guyana, Turistická mapa - Guyana, Turistická mapa - Paraguay, Turistická mapa - Peru, Turistická mapa - Surinam, Turistická mapa - Uruguay, Turistická mapa - Venezuela


Fyzická mapa - Jižní Amerika

Tato bezplatná fyzická mapa, na níž je Jižní Amerika, zobrazuje vybrané geografické prvky, kterými se Jižní Amerika vyznačuje. Jsou tu ovšem zakresleny nejen hory, moře nebo řeky, ale také hranice zemí a vybraná města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané přírodní zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené. Jižní Amerika samozřejmě nabízí mnohem víc takových zajímavých míst a my pracujeme na dalších bezplatných mapách, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Právě teď doporučujeme navštívit třeba tato krásná přírodní místa, která Jižní Amerika nabízí: Amazonský deštný prales s řekou Amazonka, Atacama, jedna z nejsušších pouští na světě, džungle, sopky, vrchoviny, mnoho jezer, vodopády a Andy - to je Jižní Amerika. Ale můžete si tu vychutnat i tropické pláže nebo řídce osídlených pastviny a ledovcové parky na jihu.Toto jsou ovšem jen vybrané přírodní divy, kterými láká Jižní Amerika. Existuje zde ale mnohem více kulturních památek a také věci, které můžete vidět mimo hlavní turistické trasy. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Jižní Amerika: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Jižní Amerika - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Jižní Amerika

K čemu je dobrá tato mapa - Jižní Amerika

Mapa - Jižní Amerika - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Jižní Amerika dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Jižní Amerika, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí