Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Asie - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Asie. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Asie

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Politická mapa - Asie
Turistická mapa - Afghánistán, Turistická mapa - Arménie, Turistická mapa - Ázerbájdžán, Turistická mapa - Bangladéš, Turistická mapa - Bhútán, Turistická mapa - Brunej, Turistická mapa - Myanmar, Turistická mapa - Kambodža, Turistická mapa - Čínská lidová republika, Turistická mapa - Gruzie, Turistická mapa - Indonésie, Turistická mapa - Írán, Turistická mapa - Irák, Turistická mapa - Izrael, Turistická mapa - Japonsko, Turistická mapa - Jordánsko, Turistická mapa - Kazachstán, Turistická mapa - Severní Korea, Turistická mapa - Jižní Korea, Turistická mapa - Kyrgyzstán, Turistická mapa - Laos, Turistická mapa - Libanon, Turistická mapa - Malajsie, Turistická mapa - Mongolsko, Turistická mapa - Nepál, Turistická mapa - Omán, Turistická mapa - Pákistán, Turistická mapa - Filipíny, Turistická mapa - Katar, Turistická mapa - Rusko, Turistická mapa - Saúdská Arábie, Turistická mapa - Srí Lanka, Turistická mapa - Sýrie, Turistická mapa - Tchaj-wan, Turistická mapa - Tádžikistán, Turistická mapa - Thajsko, Turistická mapa - Turecko, Turistická mapa - Turkmenistán, Turistická mapa - Spojené arabské emiráty, Turistická mapa - Uzbekistán, Turistická mapa - Vietnam, Turistická mapa - Jemen

Turistická mapa - Krym, Turistická mapa - Palestina


Fyzická mapa - Asie

Tato bezplatná fyzická mapa, na níž je Asie, zobrazuje vybrané geografické prvky, kterými se Asie vyznačuje. Jsou tu ovšem zakresleny nejen hory, moře nebo řeky, ale také hranice zemí a vybraná města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané přírodní zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené. Asie samozřejmě nabízí mnohem víc takových zajímavých míst a my pracujeme na dalších bezplatných mapách, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Právě teď doporučujeme navštívit třeba tato krásná přírodní místa, která Asie nabízí: Velkolepá krajina - stepi a tundra, obrovská poušť Gobi, Himálaje - dech beroucí střecha světa, extrémně slané Mrtvé moře, tropické, vlhké prostory jihu, tropické pláže, nádherné tropické ostrovy s krásnou přírodou - to je Asie.Toto jsou ovšem jen vybrané přírodní divy, kterými láká Asie. Existuje zde ale mnohem více kulturních památek a také věci, které můžete vidět mimo hlavní turistické trasy. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Asie: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Asie - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Asie

K čemu je dobrá tato mapa - Asie

Mapa - Asie - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Asie dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Asie, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí