Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Severní Amerika - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Severní Amerika. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Severní Amerika

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Politická mapa - Severní Amerika
Turistická mapa - Kanada, Turistická mapa - Mexiko, Turistická mapa - Spojené státy americké


Fyzická mapa - Severní Amerika

Tato bezplatná fyzická mapa, na níž je Severní Amerika, zobrazuje vybrané geografické prvky, kterými se Severní Amerika vyznačuje. Jsou tu ovšem zakresleny nejen hory, moře nebo řeky, ale také hranice zemí a vybraná města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané přírodní zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené. Severní Amerika samozřejmě nabízí mnohem víc takových zajímavých míst a my pracujeme na dalších bezplatných mapách, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Právě teď doporučujeme navštívit třeba tato krásná přírodní místa, která Severní Amerika nabízí: Podívejte se na obrovskou rozlohu nedotčené divočině v Kanadě, nádherné přírodní parky USA - včetně Yosemite NP, Joshua Tree NP, Yellowstone NP, Rocky Mountain a, samozřejmě, Grand Canyon. Ale to není vše. Neměli bychom zapomínat na Mexiko, jeho tropické pláže a přírodu, ani na Grónsko, drsný ostrov s dechberoucí krajinou a půlnočním sluncem.Toto jsou ovšem jen vybrané přírodní divy, kterými láká Severní Amerika. Existuje zde ale mnohem více kulturních památek a také věci, které můžete vidět mimo hlavní turistické trasy. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Severní Amerika: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Severní Amerika - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Fyzická mapa - Severní Amerika

K čemu je dobrá tato mapa - Severní Amerika

Mapa - Severní Amerika - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Severní Amerika dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Severní Amerika, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí