Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Bolívia - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Bolívia. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Južná Amerika - Bolívia

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Pripravujeme ďalšie mapy pre túto kategóriu.


Turistická mapa - Bolívia

Táto bezplatná turistická mapa - Bolívia ukazuje dôležité miesta, ktorými sa Bolívia vyznačuje. Sú tam nielen prírodné miesta - hory, more alebo rieky, ale aj politické hranice a dôležitá mesta. Sú tu aj niektoré zvláštne značky pre vybrané zaujímavé miesta, ktoré by ste mali zvážiť pri plánovaní dovolenky (v závislosti od dostupnosti - napr. najlepšie pláže, pamiatky, trekking, atrakcie). V Bolívia existuje oveľa viac takých miest, samozrejme, a pripravujeme ďalšie mapy zdarma, ktoré poskytnú podrobnejšie informácie pre vaše cesty. Práve teraz doporučujeme navštíviť napríklad táto zaujímavá miesta, ktorými sa Bolívia chváli: Bolívia je niekedy označovaná ako Tibet Ameriky s mnohými odľahlými oblasťami, má hory a časť jazera Titicaca, najvyššie splavné jazero na svete. Sucre je ústavné hlavné mesto s Casa de la Libertad múzeom, Cal Orcko je zbierka stop dinosaurov a Castillo de La Glorieta pekný zámok v okoli. La Paz je sídlom vlady, ponúka Sagarnaga Street, hlavnú turistickú ulici, Calle Jaen so zachovanými koloniálnymi budovami múzeami, Plaza Murillo s vládnymi budovami katedrálou, Valle de la Luna. Rurrenabaque je malé tropické mesto, Cochabamba je dobre známa pre svoju miernu klímu, Potosí je známy pre svoje bane na striebro. Amboro v Carrasco Národné parky ponúkajú rieky, vodopády, kaňony, hory, Chacaltaya Huayna Potosí sú Veľmi populárne lyžiarske strediská, Noel Kempff Mercado National Park je krásny amazonský park. Národný park Sajama má nádherné andské krajiny a najvyššiu horu Bolívie, Nevada Sajama.Toto sú iba vybrané zaujímavé miesta v lokácii Bolívia. Existuje oveľa viac pamiatok a vecí, ktoré sa oplatí vidieť, napríklad aj mimo hlavných turistických trás. Niektoré ďalšie informácie nájdete na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Bolívia: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Bolívia do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Turistická mapa - Bolívia

Pre čo je to mapa - Bolívia dobrá

Táto mapa - Bolívia zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Bolívia je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Bolívia, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia