Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Európa - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Európa. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Európa

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Fyzická mapa - Európa


Politická mapa - Európa

Táto bezplatná politická mapa, na ktorej je Európa, zobrazuje predovšetkým hranice a niektoré politické oblasti, hlavné mestá a ďalšie vybrané údaje, ktorými sa Európa vyznačuje. Politická mapa by vám mala pomôcť nájsť si cestu cez túto časť sveta a zvoliť všetky kultúrne a architektonické pamiatky, ktoré pre vás budú zaujímavé. Dodajme, že Európa samozrejme ponúka aj mnoho ďalších zaujímavých miest, a budeme sa snažiť pripraviť viac bezplatných mapy, ktoré vám poskytnú podrobnejšie informácie o nich – a ktoré vám pomôžu naplánovať si dovolenku. A aké krásne miesta Európa ponúka? Tu je len niekoľko príkladov: Dejiny a kultúra Európy sú takmer neuveriteľné. Pozrite sa na všetky stredoveké miesta, rozprávkové hrady, malebné multikultúrne mesta, pôsobivé kláštory, citadely... Ponúka sa návšteva divadla, múzeá, živé kaviarne... Jedzte skvelé pokrmy z rôznych miestnych kuchyní. Len si spomeňte na všetky známe európske miesta: Paríž, Rím, Londýn, Praha, Viedeň, Barcelona...To sú však len vybrané kultúrne a architektonické krásy, ktorými sa Európa chlubí. Ak sa rozhodnete tam ísť, zistíte, že existuje mnoho prírodných krás, ktoré tiež stojí za to vidieť. A prežiť je z prvej ruky. Mnohé z nich možno nájsť tu na ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Európa: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Európa do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Politická mapa - Európa

Pre čo je to mapa - Európa dobrá

Táto mapa - Európa zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Európa je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Európa, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia