Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Svätý Vincent a Grenadíny - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Svätý Vincent a Grenadíny. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Stredná Amerika - Svätý Vincent a Grenadíny

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Pripravujeme ďalšie mapy pre túto kategóriu.


Turistická mapa - Svätý Vincent a Grenadíny

Táto bezplatná turistická mapa - Svätý Vincent a Grenadíny ukazuje dôležité miesta, ktorými sa Svätý Vincent a Grenadíny vyznačuje. Sú tam nielen prírodné miesta - hory, more alebo rieky, ale aj politické hranice a dôležitá mesta. Sú tu aj niektoré zvláštne značky pre vybrané zaujímavé miesta, ktoré by ste mali zvážiť pri plánovaní dovolenky (v závislosti od dostupnosti - napr. najlepšie pláže, pamiatky, trekking, atrakcie). V Svätý Vincent a Grenadíny existuje oveľa viac takých miest, samozrejme, a pripravujeme ďalšie mapy zdarma, ktoré poskytnú podrobnejšie informácie pre vaše cesty. Práve teraz doporučujeme navštíviť napríklad táto zaujímavá miesta, ktorými sa Svätý Vincent a Grenadíny chváli: Svätý Vincent a Grenadíny skladá z veľkého ostrova a Grenadíny Saint Vincent, ktorý je súostrovie viac ako 30 ostrovov. Môžete ísť do Fort Charlotte a Fort Duvernette a vychutnať si výhľad odtiaľ, výlet na Vermont Prírodné chodník, trek do La Sopka Soufriere, pozri Arawak skalných rytín. Môžete tiež navštíviť Tobago Cays morský park v Grenadíny a plávať tam, alebo vidieť nejaké lokality, kde sa natáčali slávne filmy Piráti z Karibiku. Kingstown je hlavným mestom Svätý Vincent a Grenadíny. Môžete si vychutnať svoju uvoľnenú atmosféru, chodiť alebo navštíviť Vale štadión Arnos tam.Toto sú iba vybrané zaujímavé miesta v lokácii Svätý Vincent a Grenadíny. Existuje oveľa viac pamiatok a vecí, ktoré sa oplatí vidieť, napríklad aj mimo hlavných turistických trás. Niektoré ďalšie informácie nájdete na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Svätý Vincent a Grenadíny: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Svätý Vincent a Grenadíny do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Turistická mapa - Svätý Vincent a Grenadíny

Pre čo je to mapa - Svätý Vincent a Grenadíny dobrá

Táto mapa - Svätý Vincent a Grenadíny zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Svätý Vincent a Grenadíny je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Svätý Vincent a Grenadíny, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2021 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia


Tweet