Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Świat - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Świat tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Świat

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Polityczna mapa - Świat

Europa, Azja, Australia & Oceania, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Centralna, Ameryka Południowa

Mapa turystyczna - morze czarne, Mapa turystyczna - morze Karaibskie, Mapa turystyczna - morza Kaspijskiego, Mapa turystyczna - morza Śródziemnego


Mapa fizyczna - Świat

Ta darmowa mapa fizyczna - Świat pokazuje cechy geografii, którym charakteryzuje się Świat. Ale to nie tylko góry, morza lub rzeki, ale za granicami kraju i niektóre miasta. Istnieją specjalne znaki dla wybranych ciekawych naturalnych miejsc, które można rozważyć, gdy planuje się wakacje. W Świat jest znacznie więcej takich miejsc, oczywiście, a my przygotowujemy się więcej darmowe mapy, które mogą dostarczyć bardziej szczegółowych informacji na wakacje. Teraz proponujemy, na przykład, aby odwiedzić te piękne naturalne miejsca, którymi charakteryzuje się Świat: Nasza planeta Ziemia - jest to piękny świat. Zobacz wszystkie piękne miejsca tutaj. Rozległych oceanów z wielu zwierząt morskich i niesamowicie uroczych wysp, kolorowe kontynentach spektakularnych krajobrazów, lasów, wzgórz, wysokie góry, kaniony, pustynie i sawanny. Tak, to naprawdę jest wspaniały świat. Poznaj ten świat na co dzień.Są to tylko wybrane naturalnych cudów, którymi charakteryzuje się Świat. Istnieje wiele innych kulturalnych atrakcji i rzeczy, które można zobaczyć - na przykład z dala od głównych szlaków turystycznych. Niektóre z nich można zobaczyć tutaj, na innych mapach.

>>> Jak korzystać z mapy - Świat: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Świat do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Mapa fizyczna - Świat

Na co to jest mapa - Świat

Ta mapa - Świat jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Świat jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Świat, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności