Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Praga - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Praga tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Główna - Europa - Czechy - Praga

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Śródmieście mapa - Praga


Praga - mapa lotniska

To jest mapa lotniska - Praga. I nie tylko na lotnisko. Na mapie można zobaczyć lokalizację lotniska w miaste Praga. A znaki dla transportu, które można wykorzystać, aby wydostać się z lotniska. I ta sama usługa może być również wykorzystywane do podróży na lotnisko. Na naszych map lotnisk znajdziesz podstawowe punkty na lotnisku, więc dzięki nim można łatwo latać do iz Praga. Czy to miasto jest twój ostateczny cel, albo kontynuować podróż z łączącego lotu. Vaclav Havel Airport Prague (dawniej Międzynarodowe lotnisko lub z lotniska Ruzyne) położony jest w północno-zachodniej części Praga Ruzyne. Lotnisko znajduje się około 12 km od centrum miasta. Można tam dojechać autobusem lub taksówką. Można wsiąść do autobusu do najbliższej stacji metra, a potem metrem do centrum miasta. Istnieją dwa terminale Vaclav Havel Lotnisko Praga, jeden terminal na wycieczki do krajów spoza Schengen (ok poza UE) oraz krajów Schengen (niektóre kraje UE). Sprawdź mapę Vaclav Havel lotniska w Pradze i zorientować się, co gdzie jest.Miłego lot do Praga!

>>> Jak korzystać z mapy - Praga: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Praga do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Praga - mapa lotniska

Na co to jest mapa - Praga

Ta mapa - Praga jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Praga jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Praga, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności