Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Praha - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Praha. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Evropa - Česko - Praha

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Praha - mapa centra


Praha - mapa letiště

Toto je mapa letiště ve městě Praha. A je tu nejen letiště. Na mapě můžete vidět jak plánek letiště, tak i umístění letiště ve městě Praha a značky dopravy, kterou se lze z letiště dostat. A stejnou dopravu lze použít i k cestě na letiště. Na našich mapách letišť najdete základní orientační body letiště tak, abyste díky nim mohli snadno přiletět i odletět do města Praha. Ať už je toto město vaším cílem, nebo zde přestupujete na další let. Letiště Václava Havla v Praze (dříve mezinárodní letiště Ruzyně nebo letiště Ruzyně) se nachází v severozápadní části Prahy, v Ruzyni. Letiště se nachází přibližně 12 km od centra města. Můžete tam jet autobusem nebo taxíkem. Je možné jet autobusem na nejbližší stanici metra a pak jet do centra metrem. K dispozici jsou dva terminály Letiště Václava Havla Praha, jeden terminál pro cesty do nečlenských zemí Schengenu (cca mimo EU) a země Schengenu (cca země EU). Podívejte se na mapu Letiště Václava Havla Praha a získejte představu, co se nachází kde.Tak šťastný let do města Praha!

>>> Jak používat mapu - Praha: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Praha - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Praha - mapa letiště

K čemu je dobrá tato mapa - Praha

Mapa - Praha - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Praha dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Praha, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí