Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Praha - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Praha. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Evropa - Česko - Praha

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Praha - mapa letiště


Praha - mapa centra

Tato mapa centra města zdarma, na níž je centrum města Praha, zobrazuje ulice i bloky domů a také další vybraná místa - parky, vodní plochy (řeky, jezera apod.), kterými se Praha vyznačuje. Mapa centra města vám pomůže při návštěvě zajímavých míst, a to i díky značkám vyznačujícím vytipované pamětihodnosti. Asi není třeba zdůrazňovat, že Praha nabízí mnohem více míst, která stojí za vidění a my pro vás stále připravujeme další mapy zdarma, které vám pomohou při návštěvě této části světa. A jaká třeba zajímavá místa Praha nabízí? Tady je náš výběr: Praha je hlavní a největší město v České republice - a je to doslova klenot Evropy. Existuje mnoho míst, které je naprosto nutné vidět. Začněme s Pražským hradem, který se tyčí nad Malou Stranou a nabízí nádherný výhled na celou Prahu. Malá Strana nabízí krásné staré uličky, kostely a slavnou Lennonovu zeď. Přes řeku - s dobře známým Karlovým mostem - je staré město se Staroměstským náměstím - se známou Staroměstskou radnicí s orlojem, mnoho starých kostelů a dalších budov. Josefov je historické židovské ghetto se Staronovou synagogou a Starým židovským hřbitovem, který je pravděpodobně nejstarší v Evropě. Srdcem města je Václavské náměstí, obdélníkové náměstí s Národním muzeem, množstvím obchodů a restaurací.Toto jsou ovšem jen vybrané zajímavosti, kterými láká Praha. Když sem pojedete, zjistíte, že se o tomto městě hodí vědět ještě více a navštívit nejen centrum, ale také některé okrajové části a okolí města. Některé další informace o něm můžete nalézt na našich dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Praha: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Praha - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Praha - mapa centra

K čemu je dobrá tato mapa - Praha

Mapa - Praha - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Praha dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Praha, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí