Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Rio de Janeiro - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Rio de Janeiro tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Śródmieście mapa - Rio de Janeiro


Rio de Janeiro - mapa miasta

Mapa miasta Rio de Janeiro oferuje przegląd miasta Rio de Janeiro. Można zobaczyć nie tylko centrum miasta tutaj, ale także jego obrzeżach. W przeciwieństwie do naszych map centrum miasta, mapa jest oczywiście mniej szczegółowa, ale zapewnia lepszy przegląd układu miasta. Nawet w tej mapie można znaleźć tagów łatwo odnaleźć ważne miejsca Rio de Janeiro. Należą pięknych miejscach, wybrane zabytki i restauracje, sztuki itd. Jeśli to nie wystarczy dla ciebie, kliknij na mapie centrum miasta, z którego roztacza się widok na wybraną część miasta w sposób bardziej szczegółowy. A co miasto Rio de Janeiro oferuje? Corcovado Hill jest dobrze znana z figurą Chrystusa z widokiem na miasto nie jest po prostu zapiera dech w piersiach. Innym znanym zabytkiem Rio Sugar Loaf Mountain. Iść do góry opłat, ponieważ jest to jeden z najbardziej popularnych działań w Rio. Lagoa Rodrigo de Freitas jest duża laguny z widokiem Corcovado i plaży Ipanema. Maracanã to największy stadion piłkarski w Ameryce Południowej. Centro Rio posiada wiele zabytkowych budynków, takich jak Biblioteka Narodowa, Teatr Miejski, Muzeum Narodowe, Pałac Tiradentes Pedro Ernesto Pałacu i Metropolitan Cathedral. Południowa Strefa oferuje plażę Copacabana, Ipanema i Leblon - i Sugar Loaf Mountain i Corcovado już wspomniano. West Zone szybko rośnie, w wielu miejscach są gotowe do Igrzysk Olimpijskich 2016.Jednakże, jest to jedynie niewielkiej części Rio de Janeiro. Istnieje wiele innych atrakcji. Niektóre z nich można zobaczyć na innych naszych map.

>>> Jak korzystać z mapy - Rio de Janeiro: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Rio de Janeiro do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Rio de Janeiro - mapa miasta

Na co to jest mapa - Rio de Janeiro

Ta mapa - Rio de Janeiro jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Rio de Janeiro jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Rio de Janeiro, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności