Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Rio de Janeiro - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Rio de Janeiro. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Jižní Amerika - Brazílie - Rio de Janeiro

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Rio de Janeiro - mapa centra


Rio de Janeiro - mapa města

Toto je mapa města Rio de Janeiro, na které můžete vidět nejen centrum města, ale také jeho okrajové části. Narozdíl od našich map centra města je samozřejmě méně detailní, zato ale nabízí lepší přehled o uspořádání města. I na této mapě můžete najít značky, podle kterých snadno najdete důležitá místa ve městě Rio de Janeiro. Jde například o krásná místa vhodná k fotografování, vybrané pamětihodnosti, případně restaurace, nabídku umění apod. Pokud vám nestačí tato mapa města Rio de Janeiro, klikněte na odkaz na mapu centra města, která nabízí pohled na vybranou část města ve větším detailu. A čím se Rio de Janeiro vyznačuje? Corcovado hill je dobře známá pro svou sochu Ježíše Krista a výhled na město je tam prostě úchvatný. Další slavný orientační bod Ria je hora Cukrová homole. Jít na vrchol je povinnost, protože je to jedna z nejpopulárnějších aktivit v Riu. Lagoa Rodrigo de Freitas je velká laguna s krásným výhledem na Corcovado a pláž Ipanema. Stadion Maracanã je největší fotbalový stadion v Jižní Americe. Centro Rio nabízí mnoho historických budov, jako je Národní knihovna, Městské divadlo, Národní muzeum, Tiradentes palác, Pedro Ernesto paláce a Metropolitní katedrála. South Zone nabízí pláž Copacabana, pláže Leblon a Ipanema - a Cukrová homole i Corcovado již byly zmíněny. West Zone je rychle rostoucí, s mnoha místy připravenými pro olympijské hry 2016.Toto je ovšem jen malá část toho, terými láká Rio de Janeiro. Existuje zde mnohem více zajímavostí. Některé z nich zde najdete na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Rio de Janeiro: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Rio de Janeiro - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Rio de Janeiro - mapa města

K čemu je dobrá tato mapa - Rio de Janeiro

Mapa - Rio de Janeiro - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Rio de Janeiro dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Rio de Janeiro, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí