Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Rio de Janeiro - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Rio de Janeiro. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Jižní Amerika - Brazílie - Rio de Janeiro

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Rio de Janeiro - mapa města, Rio de Janeiro - mapa olympiáda, Rio de Janeiro - mapa letiště


Rio de Janeiro - mapa centra

Tato mapa centra města zdarma, na níž je centrum města Rio de Janeiro, zobrazuje ulice i bloky domů a také další vybraná místa - parky, vodní plochy (řeky, jezera apod.), kterými se Rio de Janeiro vyznačuje. Mapa centra města vám pomůže při návštěvě zajímavých míst, a to i díky značkám vyznačujícím vytipované pamětihodnosti. Asi není třeba zdůrazňovat, že Rio de Janeiro nabízí mnohem více míst, která stojí za vidění a my pro vás stále připravujeme další mapy zdarma, které vám pomohou při návštěvě této části světa. A jaká třeba zajímavá místa Rio de Janeiro nabízí? Tady je náš výběr: Centro Rio nabízí mnoho historických budov, jako je Národní knihovna, Městské divadlo, Národní muzeum, Tiradentes palác, Pedro Ernesto paláce a Metropolitní katedrála. Můžete zde ale vidět mnohem víc - Radnice, Passeio Público, Selaron, schodiště pokryté barevnými dlaždicemi a plné zajímavých uměleckých výtvorů, benediktinský klášter v Rio de Janeiru, lodní a oceánografické muzeum, Gustavo Capanem palác a další. A existuje tu mnoho míst zvoucích k jídlu a pití, samozřejmě. Ale měli byste jít dále než jen do centra města. Můžete vidět více míst Rio de Janeira na našich dalších mapách.Toto jsou ovšem jen vybrané zajímavosti, kterými láká Rio de Janeiro. Když sem pojedete, zjistíte, že se o tomto městě hodí vědět ještě více a navštívit nejen centrum, ale také některé okrajové části a okolí města. Některé další informace o něm můžete nalézt na našich dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Rio de Janeiro: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Rio de Janeiro - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Rio de Janeiro - mapa centra

K čemu je dobrá tato mapa - Rio de Janeiro

Mapa - Rio de Janeiro - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Rio de Janeiro dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Rio de Janeiro, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí