Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Rio de Janeiro - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Rio de Janeiro. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Jižní Amerika - Brazílie - Rio de Janeiro

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Rio de Janeiro - mapa centra


Rio de Janeiro - mapa letiště

Toto je mapa letiště ve městě Rio de Janeiro. A je tu nejen letiště. Na mapě můžete vidět jak plánek letiště, tak i umístění letiště ve městě Rio de Janeiro a značky dopravy, kterou se lze z letiště dostat. A stejnou dopravu lze použít i k cestě na letiště. Na našich mapách letišť najdete základní orientační body letiště tak, abyste díky nim mohli snadno přiletět i odletět do města Rio de Janeiro. Ať už je toto město vaším cílem, nebo zde přestupujete na další let. Mezinárodní letiště Galeao se nachází v severovýchodní části města Rio de Janeiro. Nachází se na ostrově, přibližně 15 km od centra města. Existují dva hlavní druhy dopravy k dispozici z letiště - autobusy a taxi. Mapa ukazuje, kde je Rio Galeao mezinárodní letiště a můžete zde vidět mapu letiště. K dispozici jsou dva terminály, mnoho parkovišť a mnoho služeb v oblasti letištních budov. Rio Galeao mezinárodní letiště je docela moderní letiště. Tady na mapě můžete získat představu o tom, co se tam kde nachází.Tak šťastný let do města Rio de Janeiro!

>>> Jak používat mapu - Rio de Janeiro: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Rio de Janeiro - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Rio de Janeiro - mapa letiště

K čemu je dobrá tato mapa - Rio de Janeiro

Mapa - Rio de Janeiro - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Rio de Janeiro dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Rio de Janeiro, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí