Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Rio de Janeiro - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Rio de Janeiro. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Južná Amerika - Brazília - Rio de Janeiro

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Rio de Janeiro - mapa mesta, Rio de Janeiro - mapa - Olympijské hry, Rio de Janeiro - mapa letiska


Mapa centra Rio de Janeiro

Táto bezplatná mapa centra - Rio de Janeiro ukazuje ulice a bloky domov a ďalší vybrané miesta - parky, vodné plochy (rieky, jazera atď.), ktorými je mesto Rio de Janeiro charakteristické. Táto mapa centra mesta vám pomôže pri návšteve nájsť najlepšie miesta záujmu, vidieť najdôležitejšie pamiatky. Je samozrejmé, že Rio de Janeiro ponúka oveľa viac miest, ktorá stojí za to vidieť, a my sa budeme snažiť pripraviť ďalšie mapy zadarmo, ktoré vám pomôžu pri návšteve tejto časti sveta. A čo najzaujímavejšie miesto Rio de Janeiro ponúka? Tu je náš výber: Centro Rio ponúka mnoho historických budov, ako je Národná knižnica, Mestské divadlo, Národné múzeum, Tiradentes palác, Pedro Ernesto palác, Metropolitná katedrála. Môžete tu vidieť oveľa viac - Radnica, Passeio Público, Selaron, schodisko pokryté farebnými dlaždicami plné zaujímavých umeleckých výtvorov, benediktínsky kláštor v Rio de Janeiro, lodné a oceánografické múzeum, Gustavo Capano Palác a ďalšie. Existuje tu mnoho miest pozývajúcich k jedlu a pitiu, samozrejme. Ale mali by ste ísť ďalej než len do centra mesta. Môžete vidieť viac miest Rio de Janeira na ďalších našich mapach.Toto sú však iba vybrané zaujímavosti, ktorými sa vyznačuje Rio de Janeiro. Keď tam pojdete, zistíte, že je dobré vedieť oveľa viac o tomto meste a navštíviť nielen centrum mesta, ale aj niektoré iné časti na hraniciach aj za hranicami mesta. Niektoré ďalšie informácie o ňom možno nájsť na našich ďalších mapách.

>>> Ako používať túto mapu - Rio de Janeiro: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Rio de Janeiro do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Mapa centra Rio de Janeiro

Pre čo je to mapa - Rio de Janeiro dobrá

Táto mapa - Rio de Janeiro zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Rio de Janeiro je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Rio de Janeiro, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia