Úvod
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Rio de Janeiro - mapa zadarmo na stiahnutie

Pozrite sa na túto bezplatnú mapu - Rio de Janeiro. Stiahnite si mapu do vášho PC, tabletu alebo smartfónu s iOS, OS Android alebo Windows. Alebo ju môžete použiť na svojich webových stránkach.

Úvod - Južná Amerika - Brazília - Rio de Janeiro

Vyberte si tu mapu alebo ľubovoľnú kategóriu map

Kliknite alebo sa dotknite ľubovoľného odkazu na mapy v nižšie uvedenom zozname. Dostanete sa priamo na mapu, ktorú potrebujete. Na každej stránke tohto webu nájdete odkazy na podrobnejšie mapy a mapy súvisiace s hlavnou mapou tu na stránke. Takže si môžete ľahko vybrať tu, ktorú potrebujete.


Mapa centra Rio de Janeiro


Rio de Janeiro - mapa - Olympijské hry

Táto mapa je určená špeciálne pre olympijské hry v meste Rio de Janeiro. Existujú tu značky pre vybrané športové odvetvia a ich umiestnenie na mape. Či už ste športový fanúšikovia, alebo máte len záujem o olympijské hry ako kuriozitu, táto mapa vám pomôže sa zorientovať. Existuje mnoho miest v Rio de Janeiro spojených s olympijskými hrami v roku 2016 v Brazílii. Športoviská sa nachádzajú predovšetkým na západe - severe, juhu a na východnej stráne Ria. Niekde medzi nimi je Olympijský štadión pre olympiádu v roku 2016 v Brazílii, Riu de Janeiro. Za zmienku stojí Olympic Shooting Centre, Deodoro Aquatics Centre, Whitewater štadión, Olympic BMX, olympijský hokej, stredisko pre horské bicykle na severo-západe, Olympijské Golfové ihrisko, Olympic Tennis Centre, Future Arena, Rio Olympic Velodrome Maria Lenk Aquatics Centre na juho-západe, Olympijský štadión - Estádio Nilton Santos Maracanã v blízkosti centra, Sambodromo, Marina da Glória, Lagoa Stadium, Fort Copacabana aréna pre plážový volejbal v Centre Copacabana.Šťastnú cestu do zaujímavých miest olympiády Rio de Janeiro!

>>> Ako používať túto mapu - Rio de Janeiro: Väčšinu máp je možné zväčšiť pomocou tlačidla Plná veľkosť. Ak si chcete stiahnuť zadarmo mapu Rio de Janeiro do vášho PC, smartphone alebo tabletu s operačným systémom Android, iOS, Windows alebo Linux, stlačte tlačidlo Stiahnuť. Ak chcete získať odkaz na túto stránku s mapou stlačte tlačidlo Odkaz. Niektoré ďalšie informácie sú pod mapou. Ikony pre najlepšie pláže, výlety, pamiatky, treky a ďalšie zaujímavé miesta sa nachádzajú na mape a sú iba orientačné.


Rio de Janeiro - mapa - Olympijské hry

Pre čo je to mapa - Rio de Janeiro dobrá

Táto mapa - Rio de Janeiro zadarmo na stiahnutie je určená pre mobilné telefóny alebo tablety so všetkými systémami, vrátane OS Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS, alebo Symbian alebo pre notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS alebo Linux, ale môžete ju použiť aj na svojich webových stránkach. Prečo ponúkame túto mapu ako obraz – bitmapu? Preto, že ju môžete ľahko použiť off-line. Môžete si na mape vytvoriť značky a poznámky, stačí použiť vhodný grafický editor. A pretože tak nezaberá veľa miesta. Majte však na pamäti, že pretože táto mapa Rio de Janeiro je k dispozícii zadarmo ako obraz – bitmapa, samozrejme nemôže byť používaná s GPS. Pre použitie s GPS geolokáciou odporúčame použiť vhodnú aplikáciu s vlastnými mapami. Pre Android a Apple iOS je k dispozícii aplikácia OsmAnd, ktorá ponúka možnosť stiahnutia v režime offline mapy.

Zdroje mapy + ako použíť túto mapu na webu

Túto mapu - Rio de Janeiro, rovnako ako aj ostatné mapy tu na XXLMaps, možno použiť aj na vašich webových stránkach, v tlačených materiáloch a podobne. Ak chcete použiť viac ako 5 map od XXLMaps na jednej webovej doméne alebo v jednom materiáli, alebo ak chcete upraviť mapy, prosím, kontaktujte nás. V opačnom prípade stačí stiahnuť si mapu na vaše stránky, vložte ju ako obrázok, a pod ňu vložiť aktívny odkaz na stránku na XXLMaps, kde sa nachádza pôvodná mapa. Pri použití v tlači vždy uveďte zdroj XXLMaps. Vo všetkých mapách s výnimkou map kontinentov a sveta, musí zostať v čitateľnej podobe informácia o podkladovém zdroju údajov: © OpenStreetMap contributors. Ďalšie údaje použité v mapách pochádzajú z verejných zdrojov public domain, ako je CIA Factbook, pokiaľ nie je uvedené inak u mapy (ak je, potom je potrebné uviesť také zdroje tiež).

©2015-2024 XXLMaps.com
Vydavateľ: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidlá webu XXLMaps.com a ochrany súkromia