Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Rio de Janeiro - bezpłatne mapy do pobrania

Spójrz na ten wolny mapie Rio de Janeiro tutaj. Pobierz mapę do komputera, tabletu lub smartfona z systemem iOS, Android lub Windows. Lub użyj go na swojej stronie.

Wybierz dowolną mapę lub kategorię map tutaj

Kliknij lub dotknij na dowolny link na liście poniżej. Będziesz się bezpośrednio na mapie, czego potrzebujesz. Na każdej stronie tej stronie można znaleźć linki do bardziej szczegółowych map - i map związanych z mapy głównej części strony. Tak łatwo można wybrać mapę, której potrzebujesz.


Śródmieście mapa - Rio de Janeiro


Rio de Janeiro - Mapa - Igrzyska Olimpijskie

Ta mapa jest przeznaczona specjalnie do Igrzysk Olimpijskich w miaste Rio de Janeiro. Istnieją znaki dla wybranych obiektów sportowych i ich lokalizację na mapie. Czy jesteś fanów sportu, lub po prostu jesteś zainteresowany olimpiadzie jako ciekawostkę, ta mapa pomoże Ci znaleźć najlepsze miejsca. Istnieje wiele miejsc, w Rio de Janeiro związane z Igrzyskami Olimpijskimi w 2016 roku w Brazylii. Obiekty sportowe zlokalizowane są głównie na zachodzie - północ i południe po wschodniej stronie Rio. Gdzieś pomiędzy Stadionem Olimpijskim na olimpiadzie w 2016 roku w Brazylii, Rio de Janeiro. Warto wspomnieć, Olympic Centre strzelanie, Deodoro Aquatics Centre, Whitewater Stadium, Olympic BMX Olympic Hockey Centre i Centrum kolarstwa górskiego na północnym-zachodzie, Olympia pole golfowe, Olympic Tennis Centre, Future Arena Rio Olympic Velodrome i Maria Lenk Aquatics Centre na w południowo-zachodniej części, Stadion Olimpijski - Estádio Nilton Santos Maracan blisko centrum, Sambodromo, Marina da Gloria, Lagoa Stadium, Fort Copacabana siatkówki plażowej areny w samym sercu Copacabana.Szczęśliwa podróż do ciekawych miejsc w olimpiadzie Rio de Janeiro!

>>> Jak korzystać z mapy - Rio de Janeiro: Większość map można powiększyć za pomocą przycisku Pełny rozmiar. Jeśli chcesz pobrać darmowe mapę Rio de Janeiro do komputera, smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows lub Linux, naciśnij przycisk Pobierz. I uzyskać link do tej strony z mapy, naciśnij przycisk Link. Więcej informacji znajduje się poniżej mapie. Ikony dla najlepszych plaż, wycieczki, zabytki, wędrówki i inne ciekawe miejsca znajdujące się na mapie są tylko przybliżone.


Rio de Janeiro - Mapa - Igrzyska Olimpijskie

Na co to jest mapa - Rio de Janeiro

Ta mapa - Rio de Janeiro jest do pobrania za darmo - i jest ona przeznaczona dla telefonów komórkowych lub tabletek ze wszystkich systemów, w tym Android, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS czy Symbian lub laptopów z systemem Windows, Mac OS Chrome OS lub Linux - i można go używać również na swojej stronie internetowej. Dlatego oferujemy tę mapę jako obrazu (bitmapy)? Ponieważ można użyć obrazu - mapa off-line. Ponieważ można dokonać znaków i notatki na mapie - wystarczy użyć edytora graficznego. I dlatego, że nie wymaga dużo miejsca. Proszę jednak pamiętać, że ze względu na tę mapę - Rio de Janeiro jest dostępna jako obrazu (bitmapy), to nie może, oczywiście, być używany z GPS. Do użytku z geolokalizacji GPS zaleca się stosowanie odpowiedniego oprogramowania z mapy niestandardowe. Android i Apple iOS można użyć oprogramowania OsmAnd - oferuje w trybie offline mapy do pobrania.

Źródła mapa + Jak korzystać z mapy na swojej stronie internetowej

Ta mapa - Rio de Janeiro, a także inne mapy tutaj na XXLMaps, może być również używany na swojej stronie internetowej. Mapa ta może być używana również w swoich materiałach drukowanych i tak dalej. Jeśli chcesz użyć więcej niż 5 map z XXLMaps na jednej domenie internetowej lub w jednym materiale, lub chcesz edytować mapy, prosimy o kontakt. W przeciwnym wypadku, możesz po prostu pobrać dowolną mapę na swojej stronie, włóż go jako obraz, i umieścić pod nim aktywny link do strony, na XXLMaps, gdzie znajduje się oryginalna mapa. W przypadku stosowania w druku, należy zawsze wymienić XXLMaps źródłowych. We wszystkich map, z wyjątkiem map kontynentów i świata, musi być również - w formie czytelnej - informacji o źródle danych: © OpenStreetMap contributors. Pozostałe dane - wykorzystywane w mapach - pochodzić ze źródeł domeny publicznej, takich jak CIA Factbook, chyba że podano inaczej na mapie. (Jeśli nasze źródło podano, to trzeba też pokazać te informacje).

©2015-2024 XXLMaps.com
Wydawca: Bispiral, s.r.o. | O nas | Zasady stronie internetowej XXLMaps.com i ochrony prywatności