Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Albánie - mapa zdarma ke stažení

Podívej se na tuto mapu zde, je to Albánie. Stáhni si ji zdarma do svého PC, tabletu nebo mobilu s iOS, OS Android nebo Windows. Nebo ji použij pro své webové stránky.

Domů - Evropa - Albánie

Vyber si zde jakoukoli mapu nebo kategorii map

Klikni nebo ťukni na jakýkoli odkaz na mapu v níže uvedeném seznamu. Dostaneš se přímo na mapu, kterou potřebuješ. Na každé stránce tohoto webu právě zde nalezneš odkazy na detailnější mapy nebo mapy související s tou právě zobrazenou. A můžeš si tak snadno vybrat jakoukoli z nich.


Další mapy pro tuto kategorii právě připravujeme.


Turistická mapa - Albánie

Tato bezplatná turistická mapa, na níž je Albánie, zobrazuje důležitá místa, kterými se Albánie vyznačuje. Jsou tu typicky zakresleny jak prvky krajiny, jako například lesy, hory nebo řeky, tak třeba hranice územních celků a důležitá města. Jsou tu rovněž některé speciální značky pro vybrané turistické zajímavosti a krásy, které můžete zvážit při plánování své dovolené (podle dostupnosti např. nejlepší pláže, památky, výlety, zajímavosti). Albánie ovšem nabízí mnohem víc takových míst a my připravujeme další bezplatné mapy ke stažení, které mohou poskytnout podrobnější informace - například pro vaši dovolenou. Rozhodně doporučujeme navštívit mimo jiné tato zajímavá místa, která Albánie nabízí: Albánie je známá pro své albánské Alpy na severu země a pro mnohé malebné výhledy v těchto horách. Ale je tu toho daleko víc: Nezapomeňte na albánskou riviéru s čistým mořem, krásnými plážemi a mnoha malými vesnicemi. Přidejme Butrint, velké archeologické naleziště z řecké éry blízko řeckých hranic. A trochu podobný Bylis ze stejného období. Vraťme se k přírodě: Národní park Lura nabízí vysoké hory a ledovcová jezera, Tomorr v jižní Albánii nabízí turistiku a velkou malebnost krajiny. Durres je hlavní přístav Albánie a také velmi staré město se starým amfiteátrem. Berat je známý jako město 1001 oken - a je pravděpodobně nejstarší v Albánii, je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. A jistě, Tirana, hlavní město obklopené lesy a horami. Přidejme i Gjirokaster, další město UNESCO s velkým zámkem a Korce, jež je dobré pro procházky.Toto jsou ovšem jen vybraná zajímavá místa, kterými láká Albánie. Existuje zde ale mnohem více zajímavostí, které můžete vidět třeba i mimo hlavní turistické trasy. Informace o některých z nich najdete zde na dalších mapách.

>>> Jak používat mapu - Albánie: Většinu map je možné zvětšit pomocí tlačítka Plná velikost. Pokud si chcete stáhnout zdarma mapu - Albánie - do vašeho PC, telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, iOS, Windows nebo Linux, stiskněte tlačítko Stáhnout. A odkaz na tuto stránku s mapou získáte stisknutím tlačítka Odkaz. Některé další informace najdete dole pod mapou. Ikony pro nejlepší pláže, výlety, památky a zajímavosti umístěné na mapě jsou pouze orientační.


Turistická mapa - Albánie

K čemu je dobrá tato mapa - Albánie

Mapa - Albánie - zdarma ke stažení je určena například pro mobilní telefony nebo tablety se všemi systémy včetně Androidu, iOS, Windows, Blackberry, Tizen, Firefox OS nebo Symbian, případně pro notebooky s Windows, Mac OS, Chrome OS nebo OS Linux, ale můžete ji použít i na svých webových stránkách. Proč tato mapa ve formě obrázku - bitmapy? Protože ji můžete použít off-line. Protože si do ní můžete dělat značky a poznámky, stačí použít nějaký vhodný grafický editor. A protože nezabírá moc místa. Upozorňujeme ale, že protože je tato mapa - Albánie dostupná zdarma ve formě obrázku - bitmapy, nelze ji samozřejmě použít s GPS. Pro použití geolokace s GPS doporučujeme použít nějakou vhodnou aplikaci s vlastními mapami, pro Android i Apple IOS je dostupná například aplikace OsmAnd s možností stáhnout offline mapy.

Zdroje map a jak použít mapy na webu

Mapu - Albánie, stejně jako další mapy na XXLMaps, můžete použít také na svém webu, ve svých tištěných materiálech a podobně. Pokud na jedné webové doméně nebo v jednom materiálu chcete použít více než 5 map z XXLMaps, případně chcete mapy upravovat, prosím kontaktujte nás. Jinak si mapu stáhněte na svůj web, zobrazte ji jako obrázek a pod ní uveďte aktivní odkaz na stránku na XXLMaps, kde se originál mapy nachází. Při použití v tisku vždy uveďte zdroj XXLMaps. U všech map kromě map kontinentů a světa je rovněž třeba zachovat na mapě čitelnou informaci o zdroji podkladových dat: © OpenStreetMap contributors. Další použitá data map pocházejí z public domain zdrojů, např. CIA Factbook, není-li u mapy uvedeno jinak (je-li, pak je třeba zdroje u mapy rovněž uvést).

©2015-2024 XXLMaps.com
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu XXLMaps.com a ochrana soukromí